Testování začíná!

Rádi bychom vám nabídli možnost pomoci nám s vývojem nového Dračího doupěte a nahlédnout do naší kuchyně. Pokud máte zájem a několik lidí, se kterými byste si mohli zahrát, pak nám bude velkou ctí požádat vás, abyste se zapojili do testování nového „Dračáku“.

Je férové vás dopředu varovat, že pořádné testování není pouze zábavou, ale trochu i prací. Nestačí si jen přečíst, co vám pošleme, a napsat nám, co si o tom myslíte – budeme potřebovat, abyste podle materiálů také opravdu hráli a se svou skupinou zkoušeli, co vám funguje a co ne. Testování s sebou nese povinnosti: pravidelně s námi komunikovat o průběhu testů a nešířit volně materiály – to jsou věci, které se očekávají od testera. Má to však i svoje výhody: možnost seznámit se s hrou ještě před jejím vydáním, vliv na to, jak bude finální verze vypadat, a v neposlední řadě vaše jméno v tiráži knížky!

Jestliže vás předchozí odstavec neodstrašil, jste přesně těmi pravými pro testování. Jak se můžete zapojit? Pošlete nám e-mail na adresu drd2-playtest@altar.cz.

Do e-mailu napište:

  • Své jméno.
  • Počet hráčů ve skupině, se kterou budete hru testovat (a případně i jméno skupiny, pod kterým chcete jako testeři být uváděni).
  • Stručně o vašich zkušenostech s DrD 1.x a názorech na ně.
  • Jaké jiné „hry na hrdiny“ (rolové hry) jste ještě hráli (pokud jste jich hráli příliš mnoho, napište nám ty, které hrajete nejčastěji).

My vám pak pošleme první materiály, které budou obsahovat základní jádro připravované hry. Vy podle něj odehrajete pár sezení (a zapíšete si všechny otázky, které při hře vyvstanou) a sepíšete pro nás zpětnou vazbu za svou skupinu. Po přečtení vašich reakcí (a zodpovězení nejasností) vám pošleme další várku materiálů, která bude přidávat další prvky systému. Takto „vylepšený“ celek opět vyzkoušíte… a tak stále dokola, až své jméno uvidíte v knize v kolonce „Testovali“.

Zní to dobře? Pak nám hned napište mail! Za vaši pomoc/nabídky pomoci budeme velmi vděční.

Test

Chtěl bych se zeptat je možné se ještě účastnit testování? Našel jsem tuhle stránku teprve nedávno ale mám o to docela velký zájem. Berete stále další? Marek Balko

Co vím, tak stop stav na

Co vím, tak stop stav na testery vyhlášený nebyl, zkus se ozvat na mail.

Test

No mail sem jim poslal. Možná nedošel, zkusím ho poslat znovu a doufat. Marek Balko

Testovanie

Ahoj,

Teraz sme chvíľu nespracovávali nové žiadosti o testovanie, lebo pripravujeme nové materiály pre testerov. Keď budú hotové, zoberieme ešte poslednú várku testerov (v ktorej tým pádom budeš aj ty) a tým priberanie ďalších testerských skupín uzavrieme.

Len ťa poprosím o chvíľu strpenia - roboty veľa, času málo :)

Test

Moc díky beru na vědomí a sem rád, že s vámi budu moci spolupracovat i za naši družinu. Marek Balko