Autoři

Zde můžete najít profily jednotlivých členů autorského teamu.

Kryštof Ferenc - Ecthelion

Kryštof Ferenc - Ecthelion

První z autorské a sourozenecké dvojice Ecthelion^2, která se dlouhodobě věnuje RPG a designu her. Spolu s bratrem je autorem původního českého RPG Příběhy Impéria, vydaného nakladatelstvím Mytago. Je moderátorem RPG Fóra a redaktorem internetového časopisu Drakkar, který se věnuje problematice příběhových her. Oba také vytvořili několik dalších her nebo prostředí. Pro soutěž RPG Kuchyně vznikly hry Vendetta a Blanc (obsadily 2.-3., respektive 1.-2. místo), dále například Třetí království.
Kromě RPG se věnuje ilustraci, grafickému designu a architektuře.

Jonáš Ferenc - Ecthelion

Jonáš Ferenc - Ecthelion

Druhý z autorské a sourozenecké dvojice Ecthelion^2, která se dlouhodobě věnuje RPG a designu her. Spolu s bratrem je autorem původního českého RPG Příběhy Impéria, vydaného nakladatelstvím Mytago. Je moderátorem RPG Fóra a redaktorem internetového časopisu Drakkar, který se věnuje problematice příběhových her. Oba také vytvořili několik dalších her nebo prostředí. Pro soutěž RPG Kuchyně vznikly hry Vendetta a Blanc (obsadily 2.-3., respektive 1.-2. místo), dále například Třetí království.
Kromě RPG se věnuje historii a architektuře.

Karel Černín - Charles

Karel Černín - Charles

Je hlavním autorem rozšiřujících modulů pro fantasy svět Taria - Záhvozdí, Severní Taria a Pohraničí. Jejich náplní jsou mimo jiné připravená dobrodružství s aplikacemi pro DrD a DrD+. Pro hru Střepy snů vytvořil hororové sci-fi prostředí "Sen! Na doživotí..." K vydání připravuje vyjednávací karetní hru pod názvem "Senát a lid římský".
Mimo RPG tvorby se věnuje historickému šermu ve skupině Revertar. Je autorem scénářů k vystoupením, překládá z němčiny středověké šermířské spisy a věnuje se rekonstrukci technik dobového boje.

Petr Jonák - Pieta

Petr Jonák - Pieta

Nadšený sběratel, čtenář a v případném zbývajícím čase i hráč RPG her. Je téměř pravidelným porotcem soutěže RPG kuchyně a téměř pravidelným přispěvatelem internetového časopisu Drakkar. Kromě hraní rád bubnuje a tančí. Na projektu DrD II se postupně propracoval od testera přes konzultanta az k členství v autorském týmu.

Peter Kopáč - Peekay

Peter Kopáč - Peekay

Je jedním ze spoluautorů českého RPG projektu Střepy Snů. Věnuje se také teorii RPG, je stálým přispěvatelem internetového časopisu Drakkar a porotcem soutěží (například „O nejlepší postavu“ nebo „RPG kuchyně“). Je dlouholetý Vypravěč a hráč s osobní zkušeností s mnoha RPG systémy. Zakládající člen skupiny Ratti Bratislavenses, která se věnuje šíření a propagaci RPG her.
Když se zrovna nevěnuje aktivitám souvisejícím s RPG, zabírají mu čas deskovky, kinematografie a hra na klavír.

Jakub Maruš - boubaque

Jakub Maruš - boubaque

Je moderátorem RPG Fóra a redaktorem internetového časopisu Drakkar, který se věnuje rolovým hrám. Pro dva ročníky soutěže RPG Kuchyně napsal hry Gnóthi Seauton a Mezi psem a vlkem (obsadily 4. a 3. místo). Na Gameconu se jako jeden z vypravěčů podílí na volném hraní.
Mimo RPG se věnuje aktivně hudbě, komornímu larpu a v rámci studia také jazyku.

Martin Mýtny - Mytko

Martin Mýtny - Mytko

Je členem uskupení Ratti Bratislavenses, které se věnuje šíření a propagaci RPG her. Vedl tým programátorů herního modulu Demona pro Neverwinter Nights. Jako diplomovou práci na Univerzitě Komenského, vytvořil hru zaměřenou na kolaborativní vyprávění příběhů.
Mezi jeho další záliby patří historie, deskovky a turistika. V současnosti pracuje jako konzultant a programátor webových aplikací pro Oracle Slovensko.

Jan Pospíšil - Merlkir

Jan Pospíšil - Merlkir

Je ilustrátorem (pro hororové sci-fi prostředí "Sen! Na doživotí...", Witch Hunter (Paradigm Concepts), Hellas RPG, Kaidan...), konceptuálním kreslířem (návrhy pro Tolkienovskou modifikaci pro hru Mount and Blade - The Last Days of the Third Age) a pilným studentem Počítačové grafiky na Masarykově Universitě.
Volný čas si vyplňuje laickým zájmem o historii, šerm, vojenství, fantasy literaturu a ilustrační umění.

Spolupráce:

Petra Kopáčová - Baelara

Je členkou skupiny Bratislavských krys a druhým zkouší štěstí v soutěži RPG Kuchyně RPG Fóra. Podporuje autory DrD 2 morálně, stejně jako starostí o oficiální stránky projektu.