23. 11. vychází krabicová verze

Jak jsme slíbili v létě, připravili jsme krabicovou verzi Dračího doupěte II s množstvím bonusového materiálu. Do 22. 11. si ji můžete v e-shopu ALTARu předobjednat za výrazně zvýhodněnou cenu.

Už došlo DrD 2 aj k nam?

Ahoj, Chcel by som sa spítať, už išla krabicova verzia Dračí Doupe 2 na Slovensko do Bratislavy? Pretoze pozeram po internete ale neviem vôbec nič najsť, jedine brožúru vidim že predavaju. Možno to na tej stranke obchodu hier a videohier nemaju ešte zaznamenane.

krabice na Slovensku

Pokud nenastane problém s dopravou, měly by být v Brlohu fyzicky od zítřka. Jak rychle je doplní na jejich eshop, to netuším.

Hm..

Jen bych sebe, a možná ostatní které to taky zajímá uklidnil. Ta nová krabicová verze je bohatší o "rozšířený souhrn pravidel", a "cd". Ostatní bonusy jsem vynechal protože pro mě nemají takovou váhu. Na druhou stranu jako vlastník pravidel DrD2, bych nerad přišel o elektronickou podobu pravidel. Protože když potřebuji pro hráče vytisknout nějaký malý přehled, nebo část pravidel, aby to nemuseli při hře hledat. Mám na výběr dvě možnosti a)přepsat (není moc příjemné). b)oskenovat (mám knihu v pevné vazbě, a nechci tu knihu zatěžovat víc než musím.)

Proto bych byl rád kdyby vlastníkům knihy, byla nějakým způsobem "dodána", elektronická verze pravidel. Popřípadě pro zájemce nějaká možnost. Nemám představu o velikosti, takže se omlouvám jestli je ten návrh neproveditelný.

Je možné že můj "návrh" má ještě jednu velkou chybu, a to takovou že cd je v krabicové verzi specialitka, která pomůže s prodejem... V tom případě se omlouvám, a dále už nebudu tlačit na pilu.

S úctou k vaší práci, Matouš.

Co je v krabici

V krabici jsou pro mě tyto nejzajmavější věci - velké a zalaminované taháky povolání, placka, CD, sleva na trička, inspirátor pro setkání.

Nejsem si popravdě jist, jestli na CD je elektronická verze pravidel. 2 Přehledy, které jsou v krabici jsou fajn, ale na mě trošku velké (A4).

Osobně jsou por mě dost na nic ony předvyplněné pokročilé postavy, ale je možné že pro někoho na oneshoty, nebo pro inspiraci jak postavu seskládat se budou hodit.

Největším zklamáním jsou imho kostky. než 6 lehkých dřevěných kostek, možná bych radši 2 až 3 pořádné.

Jo, a samotná krabice je fajn a figurka potěší.

Doplněk

Myslím si že taháky jsou hezké, ale s trochou aktivity by šli vytvořit. Placka, tak to je hezký bonus, ale nedá se říct že bych ho nutně potřeboval ke hraní. Kdybych plánoval koupit trička tak by se sleva hodila...

Co se CD týče podle toho co je napsané v obsahu http://obchod.altar.cz/draci-doupe-ii-krabice-p-993.html si myslím že je docela jasné co tam bude. I kdyby to bylo jenom naskenováno pořád se to hodí.

Co se přehledů týče znovu by nebyl problém stvořit něco na vlastní pěst.
Předvyplněné pokročilé postavi jsem schopen stvořit v rámci minut, a pokud by bylo potřeba zajít do detailů tak těch 15-45 minut obětuji.

Kostek mám mnoho, a kvůli DrD jsem si minulý rok ještě další sadu dokoupil takže nepotřebuji.

Krabice je fajn, ale na skladnosti (přenos v batohu) moc nepřidá. Jsou vyjímky já mám třeba batoh menší, někdo ho může mít větší, nebo akorát...

Pevná vazba teď stojí 430kč, a zbylích 440kč jsou všechny ty malé věci které vyplňují krabici jako figurka (60kč), a dalších 380 se v tom ztratí jako nic.

Nejsem na to finančně špatně, ale vzhledem k tomu že jsem si koupil vázané pravidla v předobjednávce tak si myslím že by bylo fér poskytnout obsah CD v nějaké formě, i kdyby to znamenalo že to budou jenom naskenované pravidla.

Skenování by pravidla pro budoucí hraní mohli poškodit, nebo pomačkat či jinou škálu negativních vlivů...

No to je ode mě vše, hezký den.

Krabice bez pravidel

Myslím, že se obecně objevila možnost se Bouchim domluvit na zaslání krabice bez pravidel. Nejsem si v tom případě jist cenou, ale věz že je to lákavá možnost (taháky si sice můžeš vyrobit na vlastní pěst, ale pokud bys to dělal v té kvalitě co je v krabici, tak by to taky něco stálo.)