Záložky k jednotlivým povolaniam na stiahnutie

Takmer okamžite po vydaní vzišiel z hráčskych radov skvelý nápad - "Čo takto záložky do knihy, na ktorých by boli vždy vypísané dovednosti daného povolania?" Nápad nás oslovil, a tak sme nelenili a... tu ich máte!

Záložky sú robené tak, aby ste ich mohli vytlačiť, preložiť na polovicu a zlepiť, čím vám vznikne obojstranná záložka - na jednej strane je obrázok povolania, na druhej jeho náplň. Ak patríte medzi remeselne zručných, môžete takto oblepiť kus kartónu a vyrobiť tak pre povolanie kartu. Alebo si môžete potrebné strany jednoducho vytlačiť a mať ich pri hre poruke ako pomôcku!

co verze pro duplexní tisk?

Přiznám se bez mučení: vytiskl, přeložil, ale není to ono :-)
Já osobně bych uvítal PDF, kde vytisknu oboustranně a pak už jenom vystřihnu. Tak jaj je PDF udělané teď to nelze dělat ani pokud bych vytiskl jedno povolání z obou stran - obsah stránky bohužel není vycentrovaný. Či-li vycentrování na stránce by vlastně stačilo :-)

tisk

Dá se také nastavit v tisku formát "tisnutí brožury" a hezky to budeš mít jako knížečku po stránkách na všech stránkách jako to mám já. ;o) a stránka je A5 takže se do knížky hezky vejde (2 stránky na jednu)

Centrovanie

Keď stačí len vycentrovať, to nie je problém. Napíš mi na alef0@annun.sk a môžeme si to dohodnúť tak, aby si bol spokojný.

mno

Bude i verze, kde se budou nalézat Zvláštní Schopnosti?

Nie na takomto ťaháku

To by nemalo úplne zmysel (a ani by sa to nezmestilo na jeden papier), pre ZS ale pripravujeme inú vec.

záložky

Dobrý nápad a ještě lepší provedení, opět pochvala a potlesk *TLESK, TLESK*.

novinky, novinky..

10 dní a nic nového?
Jak to má člověk vydržet? :))

Neboj

Pracujeme, neboj! :)

Zalozky

A co tak este pridat blank sablonu z jednej strany aby sme si mohly spravit s vlastnym obrazkom ?

Dobrý nápad

To znie rozumne, updatneme!

Skvělý Nápad

Musím vám dát velkou pochvalu, tohle je moc pěknej přehled. Mít něco podobnýho ještě na ty zvláštní schopnosti tak bych už ani nemusel otvírat při hře knihu... Jinak celkově se vám to velice vydařilo a další pochvalu si zaslouží všechny kresby v knize. Vše v knize je dost přehledné a nechápu ty, kteří přehlednost v diskuzi na RPG fóru kritizovaly. Neměl jsem ani problém přidělat (po naléhání hráčů) ještě základní povolání kněze (Kz) a pokročilá povolání
Mnich Kz+Bojovník
Mystik Kz+Zaříkávač
Inkvizitor Kz+Kejklíř
Klerik Kz+Mastičkář.

Kňaz

My sme to brali tak, že kňaz je jeden z druhov zariekavača. Som ale zvedavý, ako si to poňal - ak by sa ti chcelo mi to poslať na drd2@altar.cz, bol by som ti vďačný (a môžeme prípadne vyvesiť na stránky :) )

p.s. čo kňaz + lovec? :D

RE:Kněz

Je to dělaný jiným stylem (dovednosti jsou spíš jako ZS) tak nevím jak se to zalíbí, nemám dost představivosti abych knězovi udělal plnohodnotný dovednosti a přitom ho držel originálního, už takhle se plete do činnosti mastičkáře a zaříkávače. Budu rád za koment toho co sem vám zatím poslal na Altar.

"p.s. čo kňaz + lovec?

"p.s. čo kňaz + lovec? :D"
misionár ;)

Lovec čarodějnic!

Lovec čarodějnic!

Kněz

Nemohl bys dát toto povolání ke stáhnutí nebo mi ho poslat na mail? Dantchek.k@gmail.com Dík moc

Kněz

Ještě to nemám úplně dodělaný ale až to bude to bude tak to určitě pošlu.
Kněz + Lovec by měl být "Stín", ale u něj mám jen koncept.

kněz

Taky bych tě chtěl poprosit o poslání pokud by to bylo možný byl bych velice rád. Můj mail je davidkucirek@email.cz . Předem díky :-)

Dík

Dík

krásná pomůcka

Tak to se paradně hodí. Hlavně kuli povolaním se vždycky listuje nejvíce pravidly. Tohle znatelně ulehčí práci s hledaním. A hra bude rychlejší a jednoduší. Moc díky